Input interiör Stockholm

Input interiör Stockholm

Sveavägen 145, 113 46 Stockholm 
Tel.
46851711200 
Fax.
08-517 112 01 
stockholm@inputinterior.se 

Direct numbers

Alexandra Johansson  Support / Helpdesk  +46 46851711207    alexandra.j@inputinterior.se 
Amanda Gunnarsson  Sales Assistant  +46 46851711237    amanda.g@inputinterior.se 
Andreas Gynning  Interior installer    +46 46734154184  andreas.g@inputinterior.se 
Andreas Karlsson  Interior installer    +46 46734154142  andreas.k@inputinterior.se 
Andrew Auld  Interior installer    +46 46734154131  andew.a@inputinterior.se 
Annica Gustavsson  Executive assistant  +46 46851711228    annica.g@inputinterior.se 
Annie Engström  Site manager  +46 46851711213    annie.e@inputinterior.se 
Annika Granberg Hansson  Support / Helpdesk  +46 46851711227    annika.gh@inputinterior.se 
Camilla Hildén  Sales Assistant  +46 46851711255    camilla.h@inputinterior.se 
Caroline Mårder  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711247    caroline.m@inputinterior.se 
Charlott Aunér  Sales Assistant  +46 46851711230    charlott.a@inputinterior.se 
Conny Nilsson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711208    conny.n@inputinterior.se 
Danielle Crowter Elfving  Support / Helpdesk  +46 46851711205    danielle.c@inputinterior.se 
Denise Sörensen  Support / Helpdesk  +46 46851711236    denise.s@inputinterior.se 
Elin Schedin  Support / Helpdesk  +46 46851711235    elin.s@inputinterior.se 
Elina Hassel  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711232    elina.h@inputinterior.se 
Emelie Emricson  Sales Assistant  +46 46851711251    emelie.e@inputinterior.se 
Emilia Andersson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711240    emilia.an@inputinterior.se 
Emma Hansson  Sales Assistant  +46 46851711216    emma.ha@inputinterior.se 
Fredrik Franzén  Sales Assistant  +46 46851711233    fredrik.f@inputinterior.se 
Fredrika Nilsson  Sales Assistant  +46 46851711226    fredrika.n@inputinterior.se 
Hanna Andersson  Sales Assistant  +46 46851711252  +46 46735419793  hanna.a@inputinterior.se 
Heléne Andersson  Support / Helpdesk  +46 46851711218    helene.a@inputinterior.se 
Henrik Bergström  Interior installer    +46 46734154136  henrik.b@inputinterior.se 
Ingo Ecke  Interior installer  +46 46734154182    ingo.e@inputinterior.se 
Irene Laczko  Sales Assistant  +46 46851711277  +46 46706608967  irene.l@inputinterior.se 
Jeanette Lindeblad  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711217    jeanette.l@inputinterior.se 
Jesper Nyström  Interior installer    +46 46734154173  jesper.n@inputinterior.se 
Johan Arvling  Sales Assistant  +46 46851711248    johan.ar@inputinterior.se 
Johan Fransson  Sales Assistant  +46 46851711229    johan.f@inputinterior.se 
Johan Karlström  Sales Assistant  +46 46851711224    johan.k@inputinterior.se 
Jolanta Sobkowiak  Sales Assistant  +46 46851711243    jolanta.s@inputinterior.se 
Jonas Fjällström  Interior installer    +46 46734154176  jonas.f@inputinterior.se 
Jonas Westberg  Interior installer    +46 46734154172  jonas.w@inputinterior.se 
Josefin Fryk  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711212    josefin.f@inputinterior.se 
Katarina Hjärn  Helpdesk manager  +46 46851711215    katarina.hk@inputinterior.se 
Lisa Sundell  Support / Helpdesk  +46 46851711203    lisa.s@inputinterior.se 
Lotta Åström  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711225    lotta.a@inputinterior.se 
Marcus Schocher  Installation manager  +46 46851711294    marcus.s@inputinterior.se 
Mathias Vestersmyr  Interior installer  +46 46851711291    mathias.a@inputinterior.se 
Mats Genym  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711209  +46 46703408819  mats.g@inputinterior.se 
Mats Imhäuser  Interior installer  +46 46851711200  +46 46706948171  mats.i@inputinterior.se 
Mattias Lif-Uddenfeldt  Interior installer    +46 46734154146  mattias.l@inputinterior.se 
Mauritz Chin  Interior installer    +46 46734154137  mauritz.c@inputinterior.se 
Micael Lindberg  Interior installer  +46 46733025293    micael.l@inputinterior.se 
Nicholas Rasck  Support / Helpdesk  +46 46734154157    nicholas.r@inputinterior.se 
Niki Aurelius  Sales Assistant  +46 46851711253    niki.a@inputinterior.se 
Patric Fjellström  Interior installer    +46 46734154190  patric.f@inputinterior.se 
Patric Sundmark  Interior installer    +46 46734154187  patric.s@inputinterior.se 
Patrik Klasén  Interior installer    +46 46734154133  patrik.kl@inputinterior.se 
Paula Olausson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711231    paula.o@inputinterior.se 
Rania Mourad  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711234    rania.m@inputinterior.se 
Robert Johansson  Interior installer    +46 46734154173  robert.j@inputinterior.se 
Robert Kaliszczak   Interior installer    +46 46734154102  robert.k@inputinterior.se 
Ronnie Åberg  Interior installer    +46 46734154143  ronnie.a@inputinterior.se 
Sandra Björkqvist  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711214    sandra.b@inputinterior.se 
Sandra Ullbors  Sales Assistant  +46 46851711239    sandra.u@inputinterior.se 
Sari Lindroos  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711245    sari.l@inputinterior.se 
Sofia Szabo  Support / Helpdesk  +46 46851711244    sofia.a@inputinterior.se 
Sofia Östensson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711254    sofia.o@inputinterior.se 
Stefan Breitmoser  Interior installer    +46 46734154100  stefan.b@inputinterior.se 
Stina Lundqvist  Sales Assistant  +46 46851711256    stina.lu@inputinterior.se 
Susanna Hillgren  Sales Assistant  +46 46851711220    susanna.h@inputinterior.se 
Therése Dahl  Sales Assistant  +46 46851711221    therese.d@inputinterior.se 
Theresia Hill  Sales Assistant  +46 46851711223    theresia.h@inputinterior.se 
Thomas Henning  Interior installer  +46 46705926421    thomas.h@inputinterior.se 
Tomas Söderström  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711206  +46 46705227040  tomas.s@inputinterior.se 
Torbjörn Isaksson  Interior installer    +46 46734154141  torbjorn.i@inputinterior.se 
Victoria Wendel  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711211    victoria.w@inputinterior.se 

Reducerade priser på visningsmöbler


Vi säljer ut visningsmöbler! Fynda nordisk och
internationell design till kraftigt reducerade priser.
Möbler och inredning för hem, kontor, skola, vård
och omsorg från marknadens ledande tillverkare.

Till prissänkta produkter ›